Ανακοινώσεις:

Εισαγωγή διακριθέντων αθλητών/τριών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018 | Πρόγραμμα επαναληπτικών πανελλαδικών εξετάσεων έτους 2017 | ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ ΘΕΡΙΝΑ 2017 - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΤΡΙΒΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΝΟΜΟΣ BERNOULLI - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΡΕΥΣΤΑ ΣΕ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΣΧΟΛΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ - ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 5 | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΚΕΦ 4 | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ 1ο & 2ο ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) 1ου ΚΕΦ. | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Β ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΚΕΦ. 2ο | ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ (Δ ΘΕΜΑΤΑ) ΝΟΜΟΙ ΑΕΡΙΩΝ - ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. DOPPLER | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΑΣΚ. ΚΕΦ. 5ο | ΛΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΠΑΝ. ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΚΕΦ.1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ - ΚΕΦ. 1ο | ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΚΕΦ. 2ο | ΛΥΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤ. ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ - ΚΕΦ. 4ο | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 4ο ΚΕΦ. ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ | ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΙΣ | 30 ΕΠΑΝ. ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝ | ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΜΑΤΩΝ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ (ΕΠΙΛΟΓΗ) | ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΠΑΝΑΛ. ΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΜΑΘ. ΚΑΤ. Γ | ΘΕΩΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ - Γ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΜΙΓΑΔΙΚΩΝ (ΘΕΩΡΙΑ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ - ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ) | ΥΛΙΚΟ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΛΓΕΒΡΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 5ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | ΛΥΣΕΙΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 3ου ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΧΗΜΕΙΑΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ | Επιλέγω σπουδές και επάγγελμα στην Ελλάδα της κρίσης | Ενδεικτικές Επιτυχίες - Ενημέρωση - Ανακοινώσεις |

Επιτυχόντες 2003

ΑΕΙ
1) ΓΑΛΑΤΗ ΧΑΡΙΣ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ
2) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΑΝΙΑ – ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
3) ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
4) ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
5) ΔΗΜΗΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
6) ΖΙΩΓΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ
7) ΒΟΛΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
8) ΔΕΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
9) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙΑ – ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ
10) ΕΛΙΣΑΙΟΥ ΙΣΑΑΚ – ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
11) ΚΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
12) ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
13) ΑΛΕΞΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
14) ΠΙΤΟΥΛΗ ΜΑΤΙΝΑ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
15) ΤΗΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
16) ΒΟΓΑΤΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
17) ΣΙΟΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
18) ΣΤΑΓΓΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
19) ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
20) ΣΧΟΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
21) ΔΕΛΗΔΙΝΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ – ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 
22) ΠΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ.
23) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
24) ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ – ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛ/ΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦ.
25) ΚΑΠΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ
26) ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
27) ΣΛΗΜΙΣΤΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
28) ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΗ ΖΩΗ – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ
29) ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ
30) ΤΡΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
31) ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ
32) ΜΑΖΓΑΛΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
33) ΧΑΤΖΗΜΑΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
34) ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – ΒΑΛ/ΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
35) ΚΙΟΣΣΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ
36) ΚΑΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ & ΜΜΕ
37) ΑΡΜΕΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
38) ΤΣΑΓΚΑ ΕΦΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
39) ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
40) ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΥ ΜΕΛΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
41) ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
42) ΜΕΣΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
43) ΒΕΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ
44) ΓΚΟΥΤΖΟΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ – ΦΥΣΙΚΗΣ
45) ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ
46) ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
47) ΠΕΤΡΕΝΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
48) ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
49) ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
50) ΣΑΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
51) ΡΟΥΣΟΥΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ – ΧΗΜΕΙΑ
52) ΑΛΟΥΓΔΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
53) ΒΥΤΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
54) ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ
55) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ
56) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ
57) ΠΑΝΤΑΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΕΚΠ/ΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
58) ΠΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ
59) ΧΑΡΙΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
60) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Δ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ
61) ΚΥΡΑΤΖΗ ΑΓΑΠΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
62) ΤΖΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ – ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΕΚΜ/ΣΕΩΝ
63) ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
64) ΠΑΡΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ
65) ΤΟΝΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ
66) ΜΠΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
67) ΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΡΟΣΧ/ΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
68) ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΚΟΙΝ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ
69) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
70) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
71) ΓΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
72) ΤΣΙΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ – ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
73) ΛΙΑΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ – ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΚΑΙ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ


ΤΕΙ
74) ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
75) ΜΠΙΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
76) ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
77) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ – ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
78) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
79) ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
80) ΕΜΜΑΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
81) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
82) ΒΕΚΙΑΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
83) ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ – ΕΠΙΧ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
84) ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΕΦΑΡΜΟΣΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ
85) ΤΣΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
86) ΜΠΕΖΑΣ ΘΩΜΑΣ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
87) ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
88) ΜΕΛΛΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
89) ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
90) ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
91) ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
92) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
93) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΕΦΑΡ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
94) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
95) ΣΟΥΡΒΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
96) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΕΦΑΡ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
97) ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ – ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ
98) ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
99) ΔΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
100) ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
101) ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
102) ΜΗΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
103) ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
104) ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
105) ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΓΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
106) ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
107) ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
108) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
109) ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
110) ΑΡΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
111) ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
112) ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
113) ΜΠΑΖΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
114) ΤΕΡΠΟΥ ΘΩΜΑΗ – ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
115) ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ ΘΩΜΑΣ – ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ
116) ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
117) ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
118) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
119) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
120) ΓΙΑΝΚΟΥΛΑ ΦΙΛΑΡΕΤΗ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
121) ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
122) ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
123) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
124) ΛΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
125) ΣΑΡΒΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
126) ΤΑΜΠΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΚΜ/ΣΕΩΝ
127) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ – ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
128) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
129) ΖΩΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
130) ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
131) ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
132) ΚΙΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
133) ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
134) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
135) ΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
136) ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
137) ΖΑΪΚΟΥ ΑΛΕΚΑ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΩΝ
138) ΜΗΛΙΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΩΝ
139) ΛΙΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
140) ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
141) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΩΝ
142) ΣΑΡΒΑΝΙΔΟΥ ΘΕΝΙΑ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΩΝ
143) ΤΣΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΩΝ
144) ΜΕΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ
145) ΠΑΛΕΖΙΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ
146) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ
147) ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ
148) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
149) ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
150) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
151) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ  ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ
152) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ
153) ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
154) ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
155) ΣΜΕΡΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ
156) ΣΑΛΗΚΥΡΙΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
157) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΓΕΩΡ. ΜΗΧΑΝ. ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ
158) ΤΖΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
159) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
160) ΚΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
161) ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΘΕΡΜ. ΚΑΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜ.
162) ΚΩΣΤΕΑ ΜΑΡΙΑ – ΙΧΘΥΟΚΟΜΕΙΑΣ & ΑΛΙΕΙΑΣ
163) ΛΑΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ – ΙΧΘΥΟΚΟΜΕΙΑΣ & ΑΛΙΕΙΑΣ
164) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ